sezóna 2017/2018

 
3.9.2017 MU FK Jablonec- Viktorka Žižkov 3:1  (branka Vítek Novák)
 
Sestava: Obdržálek, Vohralík, Šubrt, Tomica, Gurmu, Gecov, J. Novák, V. Novák, Joska,  Kopitjenko, Soběslav, Růžek, Cafourek, Kropáček
 
Komentář: Naše první utkání v nové sezóně 2017/2018 v žákovské lize nás dovezlo do Jablonce nad NIsou.  Hned na záčátku to byl soupeř velice silný, který má ambice vyhrát celou soutěž. Na klukách bylo vidět, že mají za sebou týdenní soustředění a někteří z nich byli unavení nebo nastydlí. Domácí nás sice chvilkami zatlačili, ale první vyloženou šanci jsme měli my. Bohužel to chtělo více klidu v v zakončení. Domácí pak využili svoji další šanci a dostali se do vedení. Kluci bojovali, bohužel jsme dostali hned další branku. Kluci se pod tíhou hlavně únavy nemohli dostat především do zakončení  a své kombinační hry. Následně jsme dostali třetí branku a vypadalo to, že je utkání rozhodnuté. Kluci se na závěr ještě sebrali a dali kontaktní branku. Brankou hodně ožili, ale bohužel již nebylo moc času konečným výsledkem ještě něco více udělat. Kluci je nutné moc pochválit, prtože určitě neudělali žádnou ostudu a snaha u nich byla zcela viditelná. Jediné v čemž jsme prohráli na plné čáře byla agresitivita v osobních soubojích a dohrávání těchto soubojů, v čemž byli domácí jednoznačně lepší. Na tuto věc se musíme zaměřit a zlepšit. Jinak ale kluci  mají velkou pochvalu a jen tak dál. 
 
 
6.9.2017 MU Viktorka Žižkov - FK Motorlet Praha 6:6 (branky: 2x V. Novák, 2x Joska, 1x Vohralík, 1x Gecov) 
 
Sestava: Obdržálek, Vohralík, Šubrt, Gurmu, Gecov, J. Novák, V. Novák, Kropáček, Růžek, Nedvěd, Joska 
 
Komentář: V týdnu jsme předehrávali další utkání v žákovské liza. Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali pražského soupeře FK Motorlet. Po prvním utkáním se nám se nám rozšířila marodka hráčůa proto jsme do zápasu nastupovali pouze v jedenácti hráčích. Věděli jsme, že to bude pro kluky velmi těžké utkání v tom, že musí vydržet běhat celých devadesát minut a přitom máme na střídání pouze tři hráče. Ovšem jakoby tento handicap naše kluky posílil a oni začali hrát výborný fotbal. Rychle jsme se ujali vedení a to nám pomohlo více věřit v to, že i když je nás tak málo, můžeme vyhrát. Následně jsme se ujali vedení 2:0 a kluci makali na sto procent. Před poslední třetinou jsme vedli 6:2, ale věděli jsme, že kluci už jsou hodně vyčerpaní. To se projevilo v posledních třiceti minutách. Hosté postupně snižovali až vyrovnali na 6:6. Měli jsme trochu strach, že to kluci už nevydrží a hosté zápas otočí. Opak byl pravdou. Vyrovnávací branka kluky nakopla a do konce utkání se snažili dát ten vítězný gól. Měli jsme i trochu  smůly, protože jsme dali v posledních sekundách utkání pouze tyč. Utkání skončilo remízou a někteří kluci to obrečeli. Nemají se však za co stydět, protože sehráli výborné utkání a pouze to, že už neměli fyzické síly, jsme nebrali první vítězství v této soutěži. Budeme-li takto hrát v dalších zápasech výsledky přijdou sami !!!!!!

 

Copyrihgt VIKTORKA ŽIŽKOV U12

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode