Sezóna 2016/2017

 
23.8.2016 PU Aritma-Viktoria Žižkov 15:21
 
27.8.2016 Turnaj o pohár starosty města Vlašim (7. místo - vítěz Dukla Praha)
Výsledk-skupina:  Viktoria Žižkov-SK Olympie Dolní Břežany 7:1, Viktoria Žižkov-SK Union Vršovice 2:1, Viktoria Žižkov-FK Admira Praha 0:4, Viktoria Žižkov-FA Praha 6:4, Viktoria Žižkov-FC Sellier Bellot Vlašim 0:2, Viktoria Žižkov-FK Kolín 3:1. Čtvrtfinále: Viktoria Žižkov-Dukla Praha 2:5, o 7. místo: Viktoria Žižkov-FC Sellier Bellot Vlašim 5:1.
 
27.8.2016 Turnaj na Xaverově (5. místo - vítěz Slavia Praha)
Výsledky: Viktoria Žižkov-Aritma Praha 5:1, Viktoria Žižkov-FK Jablonec 1:1, Viktoria Žižkov-SC Xaverov U10 2:0, Viktoria Žižkov-Viktoria Žižkov-SC Xaverov červení 0:2, Viktoria Žižkov-SC Xaverov černí 1:4, Viktoria Žižkov-TJ Straky 0:1, Viktoria Žižkov-MFK Most 6:0, Viktoria Žižkov-TJ Hrusice 4:0.
 
2.-4.9.2016 Velké finále E.On Cupu v Českých Budějovicích (28. místo - vítěz Slavia Praha)
Výsledky-skupina: Viktoria Žižkov-Slavoj Český Krumlov 4:2, Viktoria Žižkov-ŠK Slovan Bratislava 2:1, Viktoria Žižkov-AS Monaco 0:4, Viktoria Žižkov-SK Líšeň 1:1, Viktoria Žižkov-FC Hradec Králové 0:1, Viktoria Žižkov-MFK Vítkovice 2:4, Viktoria Žižkov-Malše Roudné 1:0, Viktoria Žižkov-FC Nový Hradec 3:1, Viktoria Žižkov-Viktoria Plzeň 1:7, Viktoria Žižkov-FC Sellier Bellot Vlašim 0:3, Viktoria Žižkov-Bohemians 1905 1:0. Skupina o umístění: Viktoria Žižkov-ACS Tampa Brašov (Rum.) 2:0, Viktoria Žižkov-SFK Vrchovina 2:2, Viktoria Žižkov-TJ Straky 2:1, Viktoria Žižkov-FK Ostrov 0:0, Viktoria Žižkov-Spartak Budyšov 0:2, Viktoria Žižkov-SK Prostějov 2:0. O 27. místo: Viktoria Žižkov-SK Kladno 0:2.
 
10.9.2016 MU Tempo-Viktoria Žižkov 11:16
 
16.9.2016 MU SK Slavia Praha U10-Viktoria Žižkov 21:16
 
17.9.2016 Turnj 6+1 v Radonicích (9. místo - vítěz AC Sparta Praha)
Výsledky: Viktoria Žižkov-Admira 1:1, Viktoria Žižkov-Hradec Králové 1:3, Viktoria Žižkov-Sparta Praha 0:8, Viktoria Žižkov-FK Mladá Boleslav 2:0, Viktoria Žižkov-Graffin Vlašim 2:1, Viktoria Žižkov-České Budějovice 0:0, Viktoria Žižkov-Baník Sokolov 4:0.
 
24.9.2016 MU Viktoria Žižkov-Bohemians 1905 (7+1) 1:17
 
28.9.2016 Turnaj ve Zdětíně (2. a 3. místo - vítěz Meteor Praha VIII)
Výsledky týmu 1: Viktoria Žižkov-FK Kolín 2:1, Viktoria Žižkov-TJ Sokol Stodůlky 0:0, Viktoria Žižkov-Falcons Nebušice 2:0, Viktoria Žižkov-FK Pšovka Mělník 6:1, Viktoria Žižkov-SK Střešovice 1911 1:0. Finále: Viktoria Žižkov-Meteor Praha VIII 1:1, na penalty 1:2.
Výsledky týmu 2: Viktoria Žižkov-SK Jičín 8:1, Viktoria Žižkov-SC Xaverov 1:0, Viktoria Žižkov-FK Mladá Boleslav 5:1, Viktoria Žižkov-FK Neratovice-Byškovice 8:0, Viktoria Žižkov-Meteor Praha VIII 1:3. Utkání o 3. místo: Viktoria Žižkov-FK Kolín 2:0.
 
10.10.2016 Kvalifikace Ondrášovka cupu - 4. místo (postup do finálového turnaje)
Výsledky: Viktoria Žižkov-FK  Jablonec 0:3, Viktoria Žižkov-FC Tempo Praha 2:2, Viktoria Žižkov-FC Písek 2:0, Viktoria Žižkov-SK Dynamo České Budějovice 2:1, Viktoria Žižkov-FK Příbram 2:0, Viktoria Žižkov-SKP České Budějovice 4:2, Viktoria Žižkov-FC Mas Táborsko 1:6, Viktoria Žižkov-Dukla Praha 0:2.
 
28.10.2016 Turnaj ve Zdětíně - 1. místo
Výsledky:
Viktoria Žižkov-FK Baník Sokolov 1:0, Viktoria Žižkov-FK Kolín 1:0, Viktoria Žižkov-FK Říčany, Viktoria Žižkov-SK Dynamo České Budějovice 4:2, Viktoria Žižkov-FK Pohronie Žiar nad Hronom 0:0. Finále: Viktoria Žižkov-FK Ústí nad Labem 1:0.
 
17.11.2016 Turnaj v Děčíně (6+1) - 2. místo - vítěz AC Sparta Praha)
Výsledky: Viktoria Žižkov-FAPV Děčín 2:0, Viktoria Žižkov-FK Ústí nad Labem 2:2, Viktoria Žižkov-Kostelec nad Ohří 3:0, Viktoria Žižkov-AC Sparta Praha 0:3, Viktoria Žižkov-Lovosice 11:0, Viktoria Žižkov-Bohemians Praha U10 4:1, Viktoria Žižkov-FK Děčín 4:0.
 
28.11.2016 Turnaj ve Střešovicích - 3. a 11. místo (vítěz Bohemians 1905 "B")
Výsledky týmu A: Viktoria Žižkov-SKS1911 5:1, Viktoria Žižkov-Dukla JM 2:1, Viktoria Žižkov-Košťany 4:0, čtvrfinále: Viktoria Žižkov-Desná 4:2, semifinále: Viktoria Žižkov-Bohemians 1905 "B" 1:2, o 3. místo: Viktoria Žižkov-ISP Nebušice 4:4, 3:2 na penalty.
Výsledky týmu B: Viktoria Žižkov-Bohemians 1905 "B" 2:6, Viktoria Žižkov-Milín 3:2, Viktoria Žižkov-Vestec 1:1, o 9.-16. místo: Viktoria Žižkov-SK Hostivař 5:1, Viktoria Žižkov-SKS1911 0:1, Viktoria Žižkov-Sparta Praha dívky 3:2.
 
4.12.2016 Turnaj v Milovicích - 1. místo
Výsledky: Viktoria Žižkov-Čechie Dubeč 5:1, Viktoria Žižkov-FK Ústí nad Labem 5:0, Viktoria Žižkov-SK Polaban Nymburk 4:1, Viktoria Žižkov-TJ Březiněves 3:2.
 
8.12.2016  PU SC Xaverov-Viktoria Žižkov(hra  7+1) - prohra
 
10.12.2016 PU Bohemians 1905-Viktoria Žižkov 8:5
 
11.12.2016 Turnaj na Ovčíně - 2. místo (vítěz FK Kolín)
Výsledky: Viktoria Žižkov-FAJN Vestec 6:0, Viktoria Žižkov-FK Meteor Praha VIII 2:0, Viktoria Žižkov-Spartak Průhonice 5:0, Viktoria Žižkov-FK Kolín 0:0, Viktoria Žižkov-SK Olympie Dolní Břežany 0:1.
 
11.12.2016 Turnaj na Ovčíně - 1. místo
Výsledky: Viktoria Žižkov-FK Ústí nad Labem 3:0, Viktoria Žižkov-Karlštejn 2:0, Viktoria Žižkov-SK Olympie Dolní Břežany 10:0, Viktoria Žižkov-SK Hostivař 3:1.
 
8.1.2017 Turnaj na Ovčíně - 2. místo (vítěz Slavia Radonice)
Výsledky: Viktoria Žižkov-Admira U10 3:0, Viktoria Žižkov-Meteor VIII A 4:2, Viktoria Žižkov-FK Ústí nad Labem 2:0, Viktoria Žižkov-Slavia Radonice 1:7, Viktoria Žižkov-Meteor VIII B 5:0.
 
 
 
15.1.2017 Turnaj ve Zbuzanech pro ročník 2005 - 3. místo (vítěz Sokol Stodůlky)
Výsledky: Viktoria Žižkov-SC Xaverov 2:1, Viktoria Žižkov-Viktoria Žižkov-Bota Fogo Mělník 3:2, Viktoria Žižkov-Sokol Stodůlky 2:4, Viktoria Žižkov-SK Plzeň 2:4.
 
15.1.2017 Turnaj ve Zbuzanech - 2. místo (vítěz FK Ústí nad Labem)
Výsledky: Viktoria Žižkov-Čakovice 2:1, Viktoria Žižkov-SK Olympie Dolní Břežany 1:1, Viktoria Žižkov-Králův Dvůr 3:1, Viktoria Žižkov-FK Ústí nad labem 0:0, Viktoria Žižkov-Sedlčany 6:0, Viktoria Žižkov-FK Kolín 2:0, Viktoria Žižkov-SK Horní Měcholupy 11:0, Viktoria Žižkov-Talent Praha 07 0:0.
 
22.1.2017 Turnaj v Plzni - 6. místo (vítěz Viktoria Plzeň)
Výsledky: Viktoria Žižkov-Viktoria Plzeň 1:4, Viktoria Žižkov-Most 5:1, Viktoria Žižkov-Karlovy Vary 5:0, Viktoria Žižkov-Petřín 1:1, Viktoria Žižkov-SK České Budějovice 4:7, Viktoria Žižkov-Baník Sokolov 0:8, Viktoria Žižkov-Viktoria Plzeň 0:10.
 
22.1.2017 Turnaj v Benešově - 3. místo (vítěz FK Ústí nad Labem)
Výsledky: Viktoria Žižkov-SK Ďáblice 4:4, Viktoria Žižkov-Pravonín 6:1, Viktoria Žižkov-Spartak Průhonice 3:1, Viktoria Žižkov-FK Ústí nad Labem 1:5, Viktoria Žižkov-AC Sparta dívky 4:2.
 
26.1.2017 PÚ (7+1) AC Sparta Praha-dívky - FK Viktoria Žižkov 0:6 (0:3) 
 
28.1.2017 Turnaj ve Zbuzanech - 1.místo
Výsledky: Žižkov-Olšany 1:4, Žižkov-Xaverov 4:3, Žižkov-Petřín 3:0, Žižkov-Doubravka 2:1, Žižkov- Ústí nad Labem 4:1, Žižkov- Horní Měcholupy 9:0
 
28.1.2017 Turnaj ve Zbuzanech - 3.místo (vítěz Xaverov)
Výsledky: Žižkov-Vestec 6:0, Žižkov-Košutka 0:3, Žižkov-Nebušice 7:0, Žižkov-Meteor 3:0, Žižkov-Xaverov 3:4
 
4.2.2017 Turnaj v Milovicích - 1.místo
Výsledky: Žižkov-Kolín 4:2, Žižkov-Pšovka Mělník 4:2, Žižkov-Jičín 3:0, Žižkov-Roztoky 6:3
 
12.2.2017 Turnaj ve Zbuzanech - 5.místo
Výsledky: Žižkov-Vestec 6:2, Žižkov-Temposauři 2:7, Žižkov-Tempodraci 2:4, Žižkov-Slavia Praha dívky (2004) 2:1, Žižkov-Karlštejn 9:1, Žižkov-Svratka Brno 0:6
 
18.2.2017 PÚ (7+1) Braník - Žižkov 2:5 (1:3)
 
19.2.2017 Turnaj v Milovicích - 3.místo
Výsledky: Žižkov-Meteor 2:1, Žižkov-Nymburk 2:0, Žižkov-Jičín 3:1, Žižkov-Kolín 1:1, Žižkov-Děčín 0:2
 
19.2.2017 Turnaj v Milovicích - 1.místo
Výsledky: Žižkov-Aritma 13:0, Žižkov-Pátek 13:0, Žižkov-ČAFC ,,A" 10:1, žIŽKOV-ČAFC,,B" 4:1
 
25.2.2017 Mini turnaj Xaverov
Výsledky: Xaverov-Žižkov 5:0, Jablonec-Žižkov 2:2, Vítkovice-Žižkov 3:2
 
26.2.2017 Mini turnaj Admira
Výsledky: Žižkov-Jablonec 1:2, Žižkov-Admira 2:3, Žižkov-Vítkovice 0:1, Žižkov-Jablonec 2:1, Žižkov-Admira 4:1, Žižkov-Vítkovice 4:0
 
1.3.2017 (7+1) Třeboradice ml.žáci- Žižkov 1:11 (0:4)
 
4.3.2017 PÚ (7+1) Žižkov - Aritma 14:1 (6:0)
 
11.3.2017 Turnaj ve Zbuzanech (2.týmy - 1.místo + 2.místo)
Výsledky: Žižkov-Ďáblice 5:0, Žižkov-Choceň 4:1, Žižkov-Ústí 2:0, Žižkov-Žižkov B 3:1, Žižkov-Průhonice 6:1, Žižkov-Horní Měcholupy 11:0
Žižkov B - Ďáblice 1:0, Žižkov B - Choceň 2:1, Žižkov B - Žižkov 1:3, Žižkov B - Ústí 3:1, Žižkov B - Průhonice 2:0, Žižkov B - Horní Měcholupy 7:0
 
19.3.2017 Turnaj ve Zbuzanech (2.týmy - 1.místo + 2.místo)
Výsledky: Žižkov-Aritma 1:0, Žižkov-Ústí 2:1, Žižkov-Vestec 8:0, Žižkov-Žižkov B 2:1, Žižkov-Břežany 4:0, Žižkov-Bohemians 1905 4:0, Žižkov-Kolín 6:0, Žižkov-Dubeč 6:1
Žižkov B-Žižkov 1:2, Žižkov B-Aritma 1:1, Žižkov B-Ústí 2:1, Žižkov B-Vestec 3:0, Žižkov B-Břežany 3:1, Žižkov B-Bohemians 1905 2:0, Žižkov B-Kolín 1:1, Žižkov B-Dubeč 7:0
 
26.3.2017 Turnaj ve Zdětíně  7+1 (9.místo)
Žižkov-Polonia Stal 2:2, Žižkov-Kladno 2:0, Žižkov-Pardubice 1:1, Žižkov-Trnava 0:2, Žižkov-Líšeň 0:1
o 9.místo Žižkov-Nebušice 3:0
 
 
 
 
 
 

Copyrihgt VIKTORKA ŽIŽKOV U12

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode